מי אנחנו

אביב גיל

יוצא יחידת שייטת 13
בוגר של מכללת אלימה לבריאות טבעית והמכללה לרפואה תזונתית על פי גישת הרמב"ם. 

לעניין הבריאות והתזונה הטבעית נכנסתי עוד בקורסי ההכנה לצה"ל ומאז הספקתי לסיים את הלימודים ב"מכללת אלימה לבריאות טבעית", לסיים בהצטיינות את הלימודים ב"מרכז לרפואת הרמבם" של ד"ר גיל יוסף שחר, לקרוא ספרים רבים, להקשיב לאין ספור הרצאות, לעיין במחקרים יסודיים ולשוטט באתרים ובלוגים רבים באינטרנט.

לאחר סיום הלימודים הרגשתי שיש לי ביידים כוח וכלים שיכולים בפועל לשנות לטובה חיים של אנשים רבים והתחלתי לסייע לאלפי לקוחות להנחיל את עקרונות הבריאות הטבעית בחייהם כדי לשפר את איכות החיים ולהגיע למשקל האידיאלי שלהם ללא מאמץ וללא רעב

אשמח לסייע גם לכם!

 

יגאל רווה

בהשכלתי אני בעל שני תארים (תואר ראשון בהנדסה + תואר שני במנהל עסקים)
עד 2004 עבדתי כמנהל בכיר בחברת הייטק (בשליחות באירופה), ובסוף אותה שנה החלטתי לעשות שינוי קריירה ולעבור לתחום ההומאני, הרגשתי שהשליחות שלי היא לעזור לאנשים להתפתח ולעשות שינוי. עשיתי קורסים רבים שהכשירו אותי כמומחה בתחום שהתעניינתי בו במיוחד – מודלים פרקטיים לשינוי התנהגותי.
במשך שנים ליוויתי מנהלים בכירים בחברות הגדולות במשק (שטראוס, אוסם, איסתא, גוליבר, אמדוקס, הוט, ועוד), ובנוסף הקמתי בית ספר להכשרת מאמנים (קואוצ'רים) שבו הוכשרו כ-500 בוגרים.
לאחר תהליך אישי שכלל התנתקות מהתלות במזונות סוכריים, גיליתי שעשיתי שימוש בכלים מתחום המומחיות שלי. הבנתי שמאבקים במחשבות טורדניות לא יעזרו להגעה למשקל היעד והתמדה בו כשיגרה קבועה לכל החיים. כך פיתחתי שיטה ייחודית של גמילה דרך הראש והעברתי את תוכן השיטה בסדנאות פרונטליות.
לאחר תקופת ההרצה פירסמתי את ספר השיטה "ממאבק לשחרור" (שמכר כ-10,000 עותקים), ומצאתי שאני זקוק לצד השני של ההצלחה – הצד התזונתי. המחקרים מראים שוב ושוב שכ-96% ממבצעי הדיאטות בעולם לא מצליחים להתמיד ונופלים חזרה למשקל המקורי. לכן נדרש לחבר את שני העולמות הנ"ל. לאחר חיפושים אחר מקצוענים איכותיים, התחברתי לאביב גיל שכבר צבר ניסיון רב שנים כיועץ תזונתי הן בקבוצות והן בטיפול אישי בקליניקה. יחד עם אביב בנינו שיטה חדשה שמאחדת את שני התחומים – שינוי תזונתי לירידה במשקל ואורח חיים בריא + שינוי התנהגותי להתמדה במשקל היעד.

 

 

אנחנו נעזור לכם לרדת במשקל בלי להרגיש בעונש, בלי להרגיש שאתם מפסידים משהו ובלי ״לשמור״ והכי חשוב – תהפכו את התוצאות לאורח חיים בקלות!

 

בהצלחה לכולנו

 


*** אביב גיל ויגאל רווה (גיל-רווה), אינם רופאים או תזונאים או דיאטנים קליניים, אלא מאמנים לאורח חיים טבעי ומנגישי ידע לאורח חיים ותזונה טבעיים. המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ משפטי רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית ***


 

קצת עלינו בתקשורת - סופי