מי אנחנו

*** אביב גיל ועומר גיל (האחים גיל), אינם רופאים או תזונאים או דיאטנים קליניים מוסמכים, אלא מנגישי ידע לאורח חיים ותזונה טבעיים. המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ משפטי רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ***

 

 

אז מי אנחנו בכל זאת?

אנחנו אביב ועומר גיל, בוגרים של מכללת אלימה לבריאות טבעית ובוגרים של המכללה לרפואה תזונתית על פי גישת הרמב"ם. 
לעניין הבריאות והתזונה הטבעית נכנסנו עוד בקורסי ההכנה לצה"ל ומאז הספקנו לסיים את הלימודים ב"מכללת אלימה לבריאות טבעית", לסיים בהצטיינות את הלימודים ב"מרכז לרפואת הרמבם" של ד"ר גיל יוסף שחר, לקרוא ספרים רבים, להקשיב לאין ספור הרצאות, לעיין במחקרים יסודיים ולשוטט באתרים ובלוגים רבים באינטרנט.

מעבר לכך, אנחנו תמיד משתדלים לשאוב עוד ידע ממקורות מקצועיים ואובייקטיביים (וזה לא פשוט כלל) על מנת להימנע מכל הטיה של האמת.

כשרק התחלנו את דרכנו בעולם התזונה הטבעית ודיברנו על כך עם אנשים הרגשנו שהאחראיות כבדה מידי, הרי מדובר בתזונה של אנשים והנה אנחנו אומרים להם מה כדאי להם לאכול ומה לא ?! אבל היום, אחרי שצברנו הרבה ידע בעניין אנחנו יודעים שלא צריך להיות רופאים, תזונאים או דיאטנים כדי להבין את העובדות הפשוטות והמוכחות באופן אמפירי בעשרות מחקרים: התזונה המערבית של היום פשוט לא טובה לנו!

היום כבר יש לנו ניסיון רב בהתמודדות עם תזונה טבעית מלאה בתוך בית שבו בנות הזוג שלנו אינן אוכלות בדיוק כמונו אך אנחנו גאים לומר שבזכותנו הן אוכלת הרבה יותר בריא מפעם.

ההתעסקות שלנו בבלוג זה בתזונה ובבריאות אינה מוגבלת אך ורק לשיטת התזונה אותה אנחנו מלמדים, אלא גם לנושאים נוספים כמו: פעילות גופנית, שינה, חיבור גוף ונפש ובכלל כל נושא שקשור באופן ישיר לאיכות החיים שלנו.

מבחינתנו יש לבלוג הזה שתי מטרות עיקריות, האחת היא לספק אינפורמציה אמינה כמה שניתן על תזונה נכונה המביאה לחיי בריאות אמיתיים לאורך זמן והמטרה השנייה היא לנסות ולהוות השראה עבור אותם אנשים שרוצים לחולל שינוי בחייהם אך לא בטוחים איך עושים זאת, מפחדים משינויים, מתעצלים לשנות או פשוט צריכים למצוא קרקע משותפת כדי לצעוד בה ביחד.

בהצלחה לכולנו

 

קצת עלינו בתקשורת - סופי