מי אנחנו

brbrbrbrb

*** אביב גיל ועומר גיל (האחים גיל), אינם רופאים או תזונאים או דיאטנים קליניים מוסמכים, אלא מנגישי ידע לאורח חיים ותזונה טבעיים. המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ משפטי רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ***

 

 

מי אתם חושבים שאתם ?!
היה היה…
היה הייתה סבתא וככל הסבתות גם היא מאוד אהבה את הנכדים שלה ונהנתה מאוד מהביקורים התכופים שלהם מידי שבוע. לאחר פטירתו של בעלה היקר בשל מחלת הסרטן החליטה כי היא חייבת להישאר חזקה בשביל בנה ונכדיה ולהגביר את תכיפות הביקורים אצלם וכך באמת עשתה.
יום אחד, בעודה מתכוננת לצאת לטיול השכונתי הקבוע, החליקה במקלחת ושברה את עצם הירך ומשם המצב רק הדרדר והדרדר עד למצב שהיא אינה מסוגלת לבצע פעולות בסיסיות לבדה ואינה מתקשרת עם סביבתה.

קוראים לנו אביב ועומר גיל והסיפור למעלה מספר את הסיפור של סבתא שלנו והשאלה הנשאלת היא האם לכולנו צפוי גורל דומה ? האם לא ניתן לברוח מהזיקנה המשפילה ? היום אנחנו כבר יודעים את התשובה – יש לנו היכולת לשלוט בגורל שלנו ולהישאר בריאים וצעירים עד גיל מאוחר מאוד.

לעניין הבריאות והתזונה הטבעית נכנסנו עוד בקורסי ההכנה לצה"ל ומאז הספקנו לסיים את הלימודים ב"מכללת אלימה לבריאות טבעית", לסיים בהצטיינות את הלימודים ב"מרכז לרפואת הרמבם" של ד"ר גיל יוסף שחר, לקרוא ספרים רבים, להקשיב לאין ספור הרצאות, לעיין במחקרים יסודיים ולשוטט באתרים ובלוגים רבים באינטרנט.

מעבר לכך, אנחנו תמיד משתדלים לשאוב עוד ידע ממקורות מקצועיים ואובייקטיביים (וזה לא פשוט כלל) על מנת להימנע מכל הטיה של האמת.

כשרק התחלנו את דרכנו בעולם התזונה הטבעית ודיברנו על כך עם אנשים הרגשנו שהאחראיות כבדה מידי, הרי מדובר בתזונה של אנשים והנה אנחנו אומרים להם מה כדאי להם לאכול ומה לא ?! אבל היום, אחרי שצברנו הרבה ידע בעניין אנחנו יודעים שלא צריך להיות רופאים, תזונאים או דיאטנים כדי להבין את העובדות הפשוטות והמוכחות באופן אמפירי בעשרות מחקרים: התזונה המערבית של היום פשוט לא טובה לנו!

בתחילת הדרך רצינו לעשות את השינוי אך לא ממש ידענו איך לעשות זאת בהדרגה, אז פשוט נכנסנו לזה בכל הכוח. מיד בשבוע הראשון אכלנו רק סלטים, שתינו שייקים ירוקים בבקרים ואכלנו מעט מאוד ארוחות מבושלות אבל מכיוון שלא ידענו לעשות זאת בצורה מתונה, הסביבה לא כל כך הסתדרה עם זה והיינו חייבים לשנות משהו.

היום כבר יש לנו ניסיון רב בהתמודדות עם תזונה טבעית מלאה בתוך בית שבו בנות הזוג שלנו אינן אוכלות בדיוק כמונו אך אנחנו גאים לומר שבזכותנו הן אוכלת הרבה יותר בריא מפעם.

ההתעסקות שלנו בבלוג זה בתזונה ובבריאות אינה מוגבלת אך ורק לשיטת התזונה אותה אנחנו מלמדים, אלא גם לנושאים נוספים כמו: פעילות גופנית, תוספי תזונה, חיבור גוף ונפש ובכלל כל נושא שקשור באופן ישיר לאיכות החיים שלנו.

מבחינתנו יש לבלוג הזה שתי מטרות עיקריות, האחת היא לספק אינפורמציה אמינה כמה שניתן על תזונה נכונה המביאה לחיי בריאות אמיתיים לאורך זמן והמטרה השנייה היא לנסות ולהוות השראה עבור אותם אנשים שרוצים לחולל שינוי בחייהם אך לא בטוחים איך עושים זאת, מפחדים משינויים, מתעצלים לשנות או פשוט צריכים למצוא קרקע משותפת כדי לצעוד בה ביחד.

בהצלחה לכולנו

 

קצת עלינו בתקשורת - סופי